Halotronový hasicí přístroj CA2LE

Halotronový hasicí přístroj CA2LE

Přístroj, který je svými vlastnostmi a rozměry přímo určen jako příslušenství do automobilů. Nevelký přístroj je dodáván s držákem umožňujícím připevnit jej pod palubní desku, sedačku, příp. kufru automobilu. Řada výrobců (např. Škoda Auto, a.s.) a prodejců vozů montuje s úspěchem tento typ do svých automobilů. Přenosný hasicí přístroj lze použít na hašení zařízení pod napětím. Hlavní devizou tohoto přístroje je právě fakt, že neznehodnotí hašený předmět. Nezanese jej nežádoucími prvky (jak se tomu děje u práškových a pěnových přístrojů). Proto se téměř vždy investice do něj vložená vyplatí.

Technické parametry:

Váha: 3,9 kg. Výška: 318 mm. Průměr nádoby: 110 mm. Druh hasiva: FE-36 (čisté hasivo). Obsah hasiva: 2 kg. Výtlačný plyn: Dusík (N2). Provozní schopnost: - 20 až + 60 °C. Hasební schopnost: 34 B, C. Technický nákres přístroje CA2LE (.JPG)

Halotronový hasicí přístroj CA2LE
Halotronový hasicí přístroj CA2LE Halotronový hasicí přístroj CA2LE
 
COPYRIGHT 2006 - eVisions w3cxhtml 1.0 Access.:508